Videotelefony

Dveřní videotelefon umožňuje jednoduše komunikovat s osobami stojícími za dveřmi popř. jim umožnit přístup do domu.
U vchodu je umístěna kamerová jednotka se zvonkem, mikrofónem a reproduktorem, umožňuje přenos obrazu i zvuku do vnitřní jednotky videotelefonu.

1 B031994B-5FE7-4EB9-98B0-B2F186DBF2E5__CDV-70UM 2

 

Co nabízíme?
  • Zobrazovací panel videotelefonu, monitor nebo také LCD displej, tak se také dají nazvat videotelefony od Commaxu.
    Videotelefony jsou plně kompatibilní se všemi dveřními stanicemi Commax a tak výběr videotelefonu závisí  pouze na Vašem vkusu a jaké funkce od videotelefonu očekáváte.
    Videotelefony Commax vynikají svým výjimečným designem, který jistě zaujme i ty nejnáročnější z vás a uspokojí potřebu po kvalitním a ojedinělém produktu.
    Videotelefony jsou nejen užitečné svou funkčností, ale také skvělým doplňkem do každého interiéru.
  • Domácí audio telefony jsou určeny pro ty z Vás, kteří nevyžadují obraz od branky. Telefony umožňují komunikovat s návštěvou u dveřní audiostanice spínacím tlačítkem na telefonu můžete sepnout například elektronický dveřní zámek přímo připojený k telefonu.
  • Dveřní stanice či zvonkové tablo slouží k prozvonění/ vytočení připojeného videotelefonu / audiotelefonu na konkrétním tlačítku a umožňuje s ním tak komunikovat. K dveřní stanici je připojen například elektronický zámek na brance a pomocí tlačítka pro sepnutí na videotelefonu aktivujete relé, které je na dveřní stanici, to sepne připojený elektronický zámek a tím návštěvě otevře výše zmiňovanou branku.