Alarmy

Bezpečnostní systémy jsou v dnešní moderní době stále žádanější a některé prostory (komerční, firemní) se bez nich neobejdou vůbec.

Své uplatnění však najdou také v soukromých objektech, jako jsou byty, domy, chalupy apod.

Motivací pro pořízení bezpečnostního systému však není jen obava ze ztráty majetku, ale bohužel také strach o naše blízké, rodinu, přátele a nás samotné.

Pro instalace bezpečnostních systémů využíváme především produkty značky Jablotron. Konkrétně alarmy Jablotron 100 a 100+.

Jak zabezpečíme váš dům ve třech krocích?

  1. Analýza aktuálního stavu zabezpečení a plán realizace systému.
  2. Montáž profesionálního řešení.
  3. Připojení alarmu na pult centralizované ochrany.

Proč vybrat Jablotron 100?

Pult centrální ochrany

Jablotron nabízí napojení na pult centrální ochrany, který je nejmodernější ve střední Evropě. Vyškolení pracovníci nonstop sledují stav vaší firmy nebo domácnosti a pokud alarm spustí poplach, ihned vysílají zásahovou jednotku na vaši adresu.

Více než alarm

Systém hlídá i jiné události než krádež. Pamatuje si například kdo provedl zajištění, hlídá výpadek elektrické energie, únik vody nebo plynu, požár a propojení s chytrým osvětlením nebo vytápěním.

Spolehlivost

Maximální spolehlivost systému je zajištěna pomocí dvojího napájení (z elektrické sítě a záložní baterie). Veškerá komunikace mezi prvky je šifrována, nehrozí tedy překonání nebo napadení systému.

Cena:

Konkrétní cena závisí na mnoha faktorech. Rozhoduje počet jednotlivých zabezpečovacích prvků, volba mezi drátovým a bezdrátovým systémem a také složitost instalace.

Kontaktujte nás:

    Katalogy ke stažení: